Nadchodzi nowy rozdział?

00:21

W momencie poinformowania moich widzów o powstaniu płyty zawierającej pierwsze 20 polskich wersji z mojego kanału na YouTube pojawiły się pytania "gdzie będzie można ją kupić?". Nie ukrywam, że na początku nie chciałam jej sprzedawać, ponieważ nie uważam tego za jakiś mega dobry materiał, który jest wart jakichkolwiek pieniędzy. Tak samo nagrywanie polskich wersji i prowadzenie kanału na YouTube jest moją pasją, więc nie wypadałoby jakkolwiek tego wyceniać. To jest coś co robię dla siebie, ale także dla Was. 
Pierwotna wersja egzystencji tej płyty miała na celu nagradzanie Was tą płytą w różnych konkursach. Po długich przemyśleniach i Waszych dalszych prośbach o możliwość jej kupna, doszłam do wniosku że to nie taki zły pomysł. Jednak chcę aby to wszystko było fair wobec nas wszystkich. Cena płyty będzie wynosić 15 zł, jej cena będzie zawierała w sobie koszt jej produkcji oraz minimalny zapas pieniążków, które będą gromadziły się na moim koncie i będą w dalszym czasie przeznaczone na mój dalszy rozwój. Może to być produkcja kolejnych płyt, nowych gadżetów czy też zapewnienie fajnych nagród do konkursów. Tak samo jak pieniążki, które gromadzę dzięki reklamom umieszczanych w filmach na YouTube. One również są gromadzone w celach rozwoju mnie i mojego kanału. Między innymi z nich jest finansowana produkcja pierwszych płyt oraz tych, które rozdałam już w konkursach. :)
Ale do czego zmierzam... 
Nowym rozdziałem wspomnianym w tytule posta jest coś co powstało dzięki Waszej ingerencji i zapewne domyślacie się co to jest. Zdecydowałam, że na próbę założę konto na allegro, gdzie będę dodawać aukcje z rzeczami, które mam dla Was do zaoferowana. Głównym produktem będzie oczywiście płyta, ale wraz z nią pojawią się tam również worki, długopisy i wszystko co uzgodnimy na naszej facebook'owej grupie Sharoners. Na górze strony powstała również osobna zakładka do sklepu, jednak będzie ona uruchomiona wraz z wrzuceniem pierwszych rzeczy na allegro. Tak więc zawsze gdy będziecie chcieli znaleźć moje aukcje, wchodząc na mojego bloga znajdziecie je w ostatniej zakładce pod nazwą "sklep". 
Mam nadzieję, że będzie to fajnie hulać i że razem rozkręcimy coś co pozwoli Sharoner'som wyróżniać się w tłumie nie tylko z uwagi na fandom, ale także na własny styl. Może dzięki temu uda się nam powiększyć fandom? Któż to wie? 

Trzymajcie kciuki i dajcie znać co sądzicie o pomyśle! ♥You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *