Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

11:36


Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo można było się domyślić, niespodzianką była polska wersja piosenki właśnie z filmu "Następcy 2"!

Wielu z Was na moich mediach społecznościowych obstawiało właśnie "Space between" jako tą, która trafi do mnie na kanał. Szczerze to się nie dziwie, bo uwielbiam tą piosenkę i wcale się z tym nie kryłam przed Wami. Bardzo się cieszę, że śledzicie moje poczynania i byliście w stanie odgadnąć co to będzie. :)


Odkąd tylko Disney wrzucił 21. lipca wszystkie piosenki z Następców 2 na swój kanał, nie mogłam przestać ich słuchać. To własnie wtedy od razu napisałam do Evex wiadomość z linkiem "Nagrajmy to razem ♥". Ewelina bez wahania się zgodziła. Od razu zaczęłyśmy planować jak to będzie wyglądało. Z początkiem sierpnia napisałyśmy polską wersję, a z początkiem września Ewelina do mnie przyjechała, abyśmy mogły nagrać piosenkę oraz teledysk. Było mało czasu, bo tylko 2 dni, ale dałyśmy radę! Ogólnie rzecz biorąc z teledyskiem wyszły cuda na kiju, bo miejsce które wyszukałam w internecie okazało się być po drugiej stronie Wrocławia. Niestety nie miałyśmy na tyle czasu aby się tam dostać, więc byłyśmy zmuszone zapomnieć o poprzednim scenariuszu, który napisałam i na bieżąco wymyślać kolejne sceny teledysku w miejscu, do którego trafiłyśmy. :)

Dajcie znać jak nam to wyszło i jakie piosenki z Następców nagrać jako kolejne! 


Wielkie podziękowania należą się Justynie, którą możecie już kojarzyć z tego posta i która towarzyszyła mi podczas podróży na Tini:GMST. Justyna pasjonuje się fotografią i stała za kamerą podczas kręcenia tego właśnie teledysku, co możecie zobaczyć na samym końcu mojego filmu z polską wersją. :) Brawa dla niej! ♥

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *