Następcy 2 a z nimi niespodzianka!

13:53


Niektóry z Was (jak i ja) z niecierpliwością czekają na premierę drugiej części filmu Następcy od Disneya. Już miałam szczęście obejrzeć ten film i powiem Wam, że tym razem producenci przeszli samych siebie! Jestem niesamowicie zauroczona tym filmem. Cała fabuła, wątki, przygody, to wszystko trafiło w mój gust jak strzała w dziesiątkę. Może to dlatego, że przez wielu jest porównywany do High School Musical i rzeczywiście jest w tym trochę prawdy. 
Co widać już w zapowiedzi, w filmie pojawiają się nowe postacie, które sporo namieszają. Życie Mal w Auredonie wydaje się być idealne, ale czy na pewno? Domyślacie się co się wydarzy? Piszcie w komentarzach! :)

Jeśli nie oglądaliście także pierwszej części filmu gorąco polecam obejrzeć jeszcze przed premierą drugiej części!  Wraz z premierą filmu Następcy 2 razem z Evex przygotowałyśmy dla Was niespodziankę, która może być jedną z lepszych jakie udało się nam do tej pory zrobić. Jestem pewna, że domyślacie się, że chodzi o polską wersję, ale czy wiecie jakiej piosenki? Zachęcam do śledzenia mnie i Evex na snapchacie i instagramie, gdzie będziecie mogli już w ten weekend podglądać nasze przygotowania do kolejnego filmu! A cała niespodzianka w gotowej wersji ujrzy światło dzienni wraz z premierą Następców 2 w Disney Channel!

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *