W końcu to, czego chciałam.

13:18


W 2012 roku wymyśliłam sobie, że zrobię szkołę i zostanę grafikiem komputerowym. Miałam iść do technikum hotelarskiego, ale grafika była nowo otwieranym kierunkiem i pomyślałam, że skoro i tak siedzę nosem przed komputerem całymi dniami, to ten zawód będzie dla mnie idealny. Zmieniłam zdanie w ostatnim momencie. Po za tym kiedyś chciałam być fryzjerką. Niestety z uwagi na moje atopowe zapalenie skóry mój dermatolog kategorycznie mi tego zabronił. Niezależnie od tego zastanawiam się czy nie zrobić sobie kursu na keratynowe prostowanie włosów. Myślę, że to może być coś dla mnie. :) 
Ale co czego zmierzam? W drugiej klasie technikum szkoła wysłała nas na praktyki, niektórzy zostali w Zgorzelcu, a niektórzy (w tym i ja) pojechali do Wrocławia. W firmie, w której pracowałam poznałam świetną dziewczynę, z którą utrzymuję kontakt do dziś. Gdy byłam w trzeciej klasie okazało się, że ta dziewczyna otworzyła własną firmę i że chce abym w przyszłości u niej pracowała. Obie bardzo czekałyśmy na to aż skończę szkołę i przeprowadzę się do Wrocławia. Trwało to prawie dwa lata i voilà! Wczoraj dogadałam się z Natalią jak ma wyglądać moja praca w jej firmie oraz kiedy zaczynam. 
Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu, bo tylko gdy dowiedziałam się, że mam ofertę pracy, która na mnie czeka pragnęłam od razu z niej skorzystać. Bardzo motywujące jest to, że będę pracowała w moim zawodzie. Bardzo dużo się słyszy o tym, że ludzie robią sobie zawód, a później i tak lądują gdzie indziej. Co prawda teraz pracuję w Burger Kingu na Bielanach Wrocławskich, ale niedługo już będę robiła to czego się nauczyłam i to co jest moim zawodem na papierze. Będzie mi niesamowicie przykro po prawie dwóch latach opuszczać moją Burgerową rodzinę, dlatego zastanawiam się czy po prostu nie dorabiać sobie tam w wolnym czasie. Wydaje mi się, że to dobra opcja. :)

A Ty? Wiesz już kim chcesz zostać w przyszłości? A może masz już swój zawód?

  


You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *