Palma de Mallorka - wspomienia

13:58

Witajcie kochani!

Pogoda ostatnimi czas nas nie rozpieszcza. Zimno, mokro, ponuro, aż się nic nie chce robić. Niestety taki uroki jesieni. :) Jednak wczoraj gdy jechałam do pracy zobaczyłam po drodze przebłyski słońca między złotymi liśćmi. To było takie piękne zjawisko. Os razu nabrałam ochoty, żeby zrobić z Patrycją kolejną z naszych sesji - tym razem oczywiście w otoczeniu jesiennej aury. Achhhh, jak mi tego brakuje. Trzeba będzie się w niedługim terminie umówić z Patrycją. Choć może być ciężko w momencie gdy obie pracujemy i mamy mega dużo spraw na głowie związanych własnie z pracą, domem i nie tylko. Ale wiecie "kto nie gra, ten nie wygrywa" dlatego warto spróbować. :)

Wracając do tematu posta, jadąc właśnie do pracy i widząc to przepiękne słońce uświadomiłam sobie, że jeszcze 3 tygodnie temu grzałam tyłeczek na hiszpańskiej wyspie i miałam wszytko w nosie - to były czasy ♥ Mając na uwadze to jak dobrze bawiliśmy się z Przemkiem i Kingą w tym roku, z pewnością niedługo zaczniemy planować przyszłoroczne wakacje :) Będąc tam bardzo chciałam uwiecznić jak najwięcej, nie tylko po to aby mieć dla siebie świetną pamiątkę, ale także dla Was. Chciałam Wam pokazać skrawek moich wakacji oraz tego jak wygląda ta malownicza wyspa, na którą zawsze chciałam polecieć. :) Z tej okazji wrzuciłam nawet jakiś czas temu wideo vloga z całej "wycieczki"

[kliknij w obrazek, aby przejść do filmu]

Ale oprócz filmu, mam też masę zdjęć z tego wypadu, które pragnę Wam pokazać. :)

A jak tam Wasze wakacje? Mam nadzieję, że macie co wspominać, bo w końcu jakoś trzeba sobie rozchmurzyć te szare dni . :))

Buźka kochani! :*

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *