Feliz Cumple, ALBA!

21:35

Witajcie kochani. :) Dzisiaj przychodzę do Was z postem, który ma na celu zaprosić Was do akcji organizowanej przez bloga Albanaticas Polska oraz Violetta2Polska
Wierni fani serialu Violetta doskonale wiedzą, że wielkimi krokami zbliżają się urodziny Alby Rico - serialowej Naty. Alba już 26 lutego kończy 27 lat i wraz z w/w blogami chcemy zaprosić Was - Vlovers do wzięcia udziału w przedsięwzięciu, który może pokazać Albie jakich kochanych i wiernych fanów ma w Polsce! Jak zapewne się domyślacie promocja naszego kraju w kierunku aktorki może mieć ogromny wpływ na jej i naszą przyszłość. Kto wie? Może zdecyduje się do nas przyjechać? :)Przejdźmy zatem do sedna. Aby wziąć udział w akcji wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie z kartką na której będzie widniał napis:

"Feliz Cumple, Alba" lub "Feliz 27 años, Alba"

Możecie też nagrać filmik, gdzie składacie jej życzenia :) Nie bójcie się, jeżeli nie znacie hiszpańskiego. Twórcy blogów na pewno dodadzą do niego odpowiednie napisy.
Natomiast jeżeli nie chcecie pokazywać siebie na zdjęciu - włączcie swoją wyobraźnię. Stwórzcie coś od siebie. :) W dzień urodzin Alby, czyli 26 lutego odbędzie się również akcja na twitterze wraz z hasztagiem #FelizCupleAlbaDesdePolonia oraz linkiem do filmiku wykonanego przez w/w organizatorów akcji. :)

Wszystkie prace oraz wszelkie pytania kierujcie na adres mailowy
dodo.comello123@gmail.com

Macie czas do 25.02.16 do godziny 13:00
Życzę Wam powodzenia! :) ♥You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *