Polskie Wersje od samej Ludmiły Ferro, czyli naszej Oli.

17:35

Zastanawialiście się kiedyś skąd ja znam tych wszystkich ludzi, z którymi współpracuję, albo z którymi mam stały kontakt przez internet? Zazwyczaj zaczyna się to tak, że ja podczas nudy natrafię na kogoś przez internet, albo odwrotnie. Ktoś kto się nudzi w domu natrafi na mnie. :) Tak też mniej więcej było z Olą.


Ola jeszcze zanim ją poznałam tworzyła polskie wersje piosenek z Violetty dla Evex czy też Oli Comello. Kiedyś na asku parę osób zapytało mnie czy nie chciałabym nagrywać polskich wersji właśnie od Oli, na którą mówią Ludmiła, bo właśnie pod takim nickiem występuje w internecie. :) Wtedy to pokazano mi jej wersje i nie powiem bardzo mi się spodobało, ale od zawsze moim zamiarem było robienie wszystkiego po swojemu, no bo jakby nie było realizowanie planów po swojej myśli to najlepsza rzecz na świecie ♥ To też było powodem, dla którego nie skontaktowałam się z Olą od razu. Miałyśmy okazję spotkać się osobiście na koncercie Violetta Live w Krakowie i bardzo się cieszę, że do tego spotkania doszło. :) Okazało się, że internetowa Ludmiła jest moją fanką, a jej marzeniem była współpraca ze mną. Po kilku tygodniach doszłam do wniosku, że Olcia jest naprawdę dobra w tym co robi, a mnie przydałaby się pomoc. Nawet z tej racji, ze w tym roku mam maturę i nie na wszystko będę miała czas. :/ Nie tracąc czasu napisałam maila do Oli z propozycją współpracy. W odpowiedzi dostałam mega miłą i pełną entuzjazmu wiadomość z potwierdzeniem chęci współpracy. :) Od tamtej pory Ola uzupełnia moje polskie wersje o swoje piękne teksty, a ja cieszę się, że mogłam spełnić jej marzenie. :) 
Ci co śledzą mój kanał już wiedzą, ale dla nowych i niedoinformowanych słuchaczy, powiem Wam, że pierwszą piosenką jaką zaśpiewałam od Oli była moja najnowsza wersja "Veo, Veo" czyli "Widzę, widzę". :) Widzieliście już? Zapraszam na kanał [klik]:)

Jak się dobrze postaracie, to może namówicie Olę, aby napisała dla mnie wybraną przez Was polską wersję. :) Oto jej ask, an którym jest najbardziej aktywna :)
http://ask.fm/ludmila1410

P.S. Kto by pomyślał, że taki ktoś jak ja może mieć wpływ na czyjeś marzenia? :))

Znacie już Olę? Może dopiero teraz o niej słyszycie? Co sądzicie o jej polskich wersjach?


You Might Also Like

4 komentarzy

 1. Znam Olę, ale tylko z jej polskich wersji, ponieważ śledzę kanał Evex i Oli. Jej! Super że tworzycie razem! Zawsze podobały mu się jej teksty bo nie byly tłumaczone słowo w słowo ale zawierały identyczne przesłanie. Nie mg doczekać się owoców waszej współpracy! ;) :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hey, powiec jak ty nazywasz się na Asku? Badzo się ciesze, że będziecie razem tworzyć piosenki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. En gira! Wydaje mi się, że ta piosenka pasuje do twojego głosu.

  OdpowiedzUsuń
 4. En gira! Wydaje mi się, że ta piosenka pasuje do twojego głosu.

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *