Wspomnienia z Krakowa.

21:17

Już jakiś czas temu miałam pisać notkę o wyjeździe do Krakowa nie pod kątem samego koncertu, ale samej podróży. Rozpoczęcie roku szkolnego, ostatni wyjazd do Poznania całkowicie pochłonęły mój wolny czas i nie miałam kiedy podzielić się z Wami moimi przeżyciami. 

Nigdy nie byłam w centrum Krakowa, chyba że zabłądzenie i przypadkowy zjazd z autostrady też się liczy :) Byłam naprawdę podekscytowana tym wyjazdem, ponieważ Kraków od zawsze mi się podobał i byłam ciekawa jego wyglądu, sposobu funkcjonowania i całej architektury. Miasto będące niegdyś naszą stolicą ma w sobie ukrytą niesamowitą historię, która zazwyczaj jest kluczową sprawą dla turystów. Z jednej strony chciałam poznać różne zakamarki Krakowa, pooglądać chociażby pomniki czy też nawet sam Wawel. Niestety mięliśmy na to zbyt mało czasu i większość czasu spędziliśmy na planowaniu teledysku, omawianiu spotkań z fanami czy też odpoczynku po podróży i szykowaniu się do wyjazdu. Po za tym pogoda pierwszego dnia była mało ciekawa i nieustający deszcz totalnie nas demotywował. Kiedy w końcu mięliśmy piękną pogodę, nadszedł dzień kręcenia teledysku i tak naprawdę wtedy nie było już czasu na nic. Oprócz kręcenia teledysku oczywiście :) 

Zdążyliśmy zwiedzić rynek i w sumie chyba tylko rynek. Znamy tez na pamięć trasę Kapelanka - Tauron Arena, więc jakby nie było coś tam zwiedziliśmy :D Dużo zobaczyliśmy przy kręceniu teledysku. Nie zagłębialiśmy się w historię tych miejsc, ale wiem, że były przepiękne. Z największą chęcią jeszcze nie raz pojadę do Krakowa, nawet chociażby po to, żeby jeszcze raz zobaczyć przepiękny rynek. :) Kto wie? Może pojadę na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku? Ale płacić za kilka dni 600 zł? Słabo coś mi się to widzi, wolałabym pojechać tam w celach turystycznych, za te pieniądze wtedy gdy nie będzie tam tylu ludzi. :) 

Piękne miasto, ze świetną historią, której pragnę doświadczyć przy następnym pobycie w Krakowie. :)


A jak Wasze wrażenia? Byliście w Krakowie? Może na wakacje zahaczyliście o jakieś inne ciekawe miasto? ♥
Dziękuję bardzo wszystkim moim widzom, cudownie było się z Wami spotkać! :* Do następnego ♥

You Might Also Like

3 komentarzy

 1. Byłam 25 sierpnia ^.^
  Miło było cię spotkać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hihi moje wstawiłaś zdjęcie ze mną

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za wspólne zdjęcie Sharon mam nadzieje że się jeszcze zobaczymy😁

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *