Violetta Live - Kraków

20:21

Dzisiaj przychodzę do Was z notką, która ma na celu poinformowanie Was i zaproszenie na spotkanie fanów, o które wielokrotnie prosiliście głównie na asku. ;) W odwecie na Wasze prośby wraz z Evex (wspominałam o niej kilka notek wcześniej) organizujemy zlot naszych fanów w dniach koncertów obsady serialu "Violetta" w Krakowie. :)

Odbędą się dwa spotkania. Jedno będzie 25 a drugie 26 sierpnia i oba zaczną się o godzinie 17 przed głównym wejściem na Tauron Arenę (od strony ulicy Stanisława Lema). Będzie to czas na rozmowę, zdjęcia, może sobie coś pośpiewamy. :) Zobaczymy jak to wyjdzie. Wszystko zależy od Waszych chęci i kreatywności. Dlatego wraz z Evex mamy nadzieję, że nie pozostawicie nas nas samych i będziemy miały z kim ciekawie spędzić czas przed koncertem. :)

Więcej info pod tym linkiem:

Serdecznie zapraszam do brania udziału w wydarzeniu i w razie pytań kontaktowania się zarówno ze mną jak i Evex poprzez stronę wydarzenia. :) 

Widzimy się już niedługo!!! ♥ 
Buźka :*You Might Also Like

1 komentarzy

  1. Dwudniowa transmisja na żywo, z koncertów z Krakowa, dostępna będzie dzięki ekipie Live-Broadcasts.com na stronie: http://live-broadcasts.com/violetta-live-krakow-na-zywo-25-26-08-2015/

    OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *