Mam Talent - wyniki pierwszego etapu

14:31


Witajcie moi mili :) Znowu zacznę od tłumaczenia, bo co jak co, ale pół miesiąca mnie nie było. Tym razem to nie było tak, że nie chciało mi się, albo nie miałam weny na notkę. Wena była i to jaka! Niestety nie mogłam wtedy pisać o tym co czuję, gdyż byłoby to niestosowne wobec pewnych osób i sytuacji. Pewnego dnia pytaliście mnie co się dzieje. Martwił Was mój stan psychiczny, którego wprost nie dało się nie zauważyć na moim snapchacie czy instagramie. Zdarzyło się coś co wstrząsnęło całą moją szkołą i okolicą. Mój kolega ze szkoły, z klasy, z którą mięliśmy łączone lekcje, miał wypadek. Wypadek, który zadecydował o jego losie. Chłopak umarł. Między innymi to był powód dla którego się długo nie odzywałam. Chciałam o tym napisać, ale było za wcześnie. Teraz tylko o tym wspominam, byście wiedzieli co się działo. Nie chcę o tym dłużej rozprawiać, dlatego przejdźmy do bardziej przyjemnych rzeczy :)

Dziś stanęłam przed mega trudnym wyborem. Z pośród 27 zgłoszeń musiałam wybrać 5, które przejdą do drugiego etapu konkursu. Nie powiem, zgłoszenia były różnej maści. Był śpiew, taniec, rysunki, wiersze, opowiadania i wiele więcej. :) Razem z Przemkiem wybraliśmy najlepsze (według nas) zgłoszenia i muszę Wam powiedzieć, że on tez miał problem. :D Dlatego wybraliśmy nie 5, ale 7 osób, które przeszły do 2 etapu. 

A oto wyniki. :) Kolejność jest przypadkowa, nie ma to wpływu na miejsca w pierwszym etapie czy coś. :*


ANDIE (14 lat - wiersze)

ANIELA (18 lat - rysunek)
AXELIELA (17 lat - rysunek)JULIA DRĄŻKOWSKA (13 lat - taniec)MARTI (13 lat - rysunek)MEGAN (14 lat - śpiew)

OLAA (16 lat - śpiew) 
Serdecznie gratuluję zwycięzcom pierwszego etapu i tym samym zaczynamy głosowanie na zwycięzców. :) Pomyślałam, że zrobię jednak ankietę, żeby nie utrudniać. :) Wystarczy oddać głos na swojego faworyta w ankiecie obok. :) Mam nadzieję, że nie będziecie mnie oszukiwać, bo już natrafiłam się na to podczas nadsyłania zgłoszeń. 
Przypominam nagrody:
1. miejsce 
kubek z moim autografem + płyta z polskimi wersjami 

2. miejsce 
kubek z moim autografem 

3. miejsce 
autograf na plakacie o wymiarach kartki A3

+ jeśli chcecie, do każdego miejsca mogę dorzucić karty kolekcjonerskie ;)

Głosować można do 8 maja. 
Życzę powodzenia! :*

You Might Also Like

1 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *