KONKURS: Mamy zwycięzców

20:05

To jest własnie ten dzień i ten moment, kiedy kończymy nasz konkurs zatytułowany "Mam Talent" :) Jak zapewne widzicie z głosowania, zwycięzcy klarownie uprasowali się na podium.
A więc zatem:
Pierwsze miejsce oraz nagrody w postaci płyty z polskimi wersjami i kubka z moim autografem wygrywa ANIELA (18 lat - rysunek) z wynikiem 35% głosów
Zaraz za nią na drugim miejscu znajduje się JULIA (13 lat - taniec) z ilością 22% Waszych głosów. Jej nagroda to kubek z autografem.
A trzecie miejsce w naszym konkursie zdobywa ANDIE (14 lat - wiersze) z nie wiele różniącym się wynikiem 19% Waszych głosów. Andie wygrywa plakat wielkości A3 z moim autografem. 


Wszystkie Wasze prace były świetne, no i cóż mogę powiedzieć? Konkurencja była spora. GRATULUJĘ zwycięzcom i dziękuję bardzo wszystkim za ogromne zaangażowanie w konkurs i głosowanie. :) Liczę na tak dużą popularność (a może i nawet większą) kolejnych konkursów. :))

Zwycięzcy są proszeni o nadesłanie do mnie na maila: sharonofficiall@gmail.com adresów, na które mają zostać wysłane nagrody :)

You Might Also Like

1 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *