373. "Stay Strong" by Demi Lovato

19:11

"Odkryj siebie i nie sprzeniewierzaj się swoim wartościom"
~ Demi Lovato

 Dzisiaj jest ten czas kiedy odkrywam siebie i snuję wielkie plany. A co jak mi nie wyjdzie ze śpiewaniem? Naprawdę chcę zostać grafikiem, a może to była tylko pochopna decyzja, którą podjęłam w pośpiechu by zatuszować moje prawdziwe marzenia?

Zasiadam na łóżku, biorę do ręki "Bądź swoją siłą" i odkrywam siebie. Znowu napadł mnie czas rozmyślań i planowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy gdy mam dużo wolnego czasu nie mam jak go zagospodarować. Dziś postawiłam sobie pytanie dotyczące mojego przyszłego życia. Zastanawiam się nad tym czy iść na studia. Czy będą to studia, które dalej będą kształciły mnie w kierunku grafika? A może pójdę w innym kierunku? Kompletnie nie wiem co ze sobą zrobić i nie mam planu na dalsze życie. Zostało mi półtora roku do matury i wyboru studiów, coś czuję że to będzie istna katorga. :) Myślałam nad Akademią Muzyczną we Wrocławiu, ale kto mnie weźmie na akademie bez żadnego warsztatu? Nigdy nie postawiłam stopy w żadnej szkole muzycznej, a o prywatnych lekcjach nie ma w ogóle mowy. Spróbuję, bo akurat nie mam nic do stracenia, ale trzeba też obmyślić plan B. :) 
Jakby nie było muzyka jest czymś co kocham. Nie będę zostawiać tego dla jakiejś pracy czy też studiów. Nawet jeśli tego wszystkiego nie pogodzę, to będę śpiewała dla siebie. :) Jutro znów idę do pracy, w niedzielę tak samo. Powoli zaczynam wczuwać się w to dorosłe życie. Wczoraj pomimo natłoku materiału do przerobienia z matematyki, postanowiłam że troszkę Was dopieszczę i nagram kolejną polską wersję z Violetty (ale o tym w osobnym poście). :) Muszę też nagrać kolejny cover, bo ostatnio po głowie chodzi mi taka jedna piosenka <3 Ale teraz nie o tym. :) Co się stanie jak nie spełnię marzeń? Nie chcę być kolejnym człowiekiem, który będzie chciał spełniać swoje marzenia poprzez swoich najbliższych, albo kimś kto znienawidzi to co robił, bo mu to nie wyszło. Muszę zacisnąć żeby i starać się być lepszą. Lepszą nie tylko w śpiewaniu, ale też lepszą osobą :)

You Might Also Like

2 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *