Make me your Afrodite...

09:45


Cześć kochani! Patrząc na to co robiłam przez ten okres kiedy mnie tu nie było, mogę Wam powiedzieć, że odpoczywałam psychicznie. W zasadzie nie był to do końca odpoczynek, bo miałam pełno problemów, ale już jest troszkę lepiej i mogę wyjść do Was z czymś nowym :)

Już od dłuższego czasu w głowie siedzi mi w głowie piosenka Katy Perry "Dark Horse". Nie od dziś lubię jej twórczość, bo jest bardzo inspirująca i oryginalna pomimo swojej prostoty. Większość jej piosenek ma przekaz, a zarazem są one komponowane pod standardy dzisiejszych słuchaczy. To jest coś niesamowitego. Katy jest bardzo utalentowaną i przepiękną kobietą. Kiedyś chciałabym zawitać na jej koncercie. Jestem pewna że byłaby to dla mnie nieziemska przygoda. Niedawno wgłębiałam się w jej występy na żywo. Zastanawiało mnie to czy potrafi na zaśpiewać równie dobrze jak w studio. No i nie myliłam się. Katy podbiła moje serce wykonaniem na żywo piosenki "Dark Horse" podczas gali rozdania nagród BRIT Awards w tym roku.


Oprócz dobrego wykonania piosenki na żywo doskonale poradziła sobie z całą choreografią podczas występu. No pełna profeska! Co prawda może piosenka nie jest wykonana w stu procentach doskonale, ale no kurcze... ja bym ego tak nie wykonała. Dlatego też na prawdę podziwiam Katy za całokształt wykonania. Widać że wiele pracy włożyli w przygotowanie takiego show. :)) Jeśli chcecie to polecam Wam jeszcze zobaczyć występ Taylor Swift z tej samej gali. To jest dopiero miazga! :)
Tymczasem chcę Wam pokazać mój cover singla "Dark Horse". No cóż. Uwielbiam tą piosenkę i nie byłabym sobą gdybym jej nie podśpiewywała na każdym kroku. Moje zafascynowanie tym kawałkiem sięgało zenitu no i pękłam, nagrałam cover. :) Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Nie zwracajcie uwagi na moje dzikie pląsy przed kamerą. Załapałam lekką wczutę co jest wynikiem moich "kocich ruchów". Zapraszam serdecznie! :**
Tak, tak, macie racje. :) Wideo jest podłożone, dlatego też są pewne nierówności. Kurcze trzeba nad tym popracować do następnego coveru :))

You Might Also Like

5 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *