Kolejny Live! :) [AKTUALIZACJA]

19:45

Witam moich kochanych ludków :** Często pytacie się na asku kiedy zrobię jakieś live i ogółem takie sprawy. Ostatnio trochę mi nie poszło z organizacją tego, bo musiałam iść do pracy, ale ogłaszam Wam, że kolejna sobota jest Wasza! :) Zapraszam Was w sobotę o godzinie 20:00 na live, który odbędzie się na googlach :) Jak widzicie często próbuję robić live na różnych stronach, ale to dlatego, że testuję. Chcę zobaczyć, gdzie będzie nam się najlepiej gawędziło. :) Żeby móc się ze mną skontaktować na googlach trzeba posiadać konto google. Niestety nie można tak jak na tinychacie podać nazwę użytkownika i swobodnie pisać. Na googlach jest tyle lepiej, że ktoś kto nie mógł być na live, może go obejrzeć później. Dlatego też, żeby następny live miał trochę więcej ładu i składu niż poprzedni proszę Was, abyście przygotowali parę pytań do mnie. Nie chcę gadać głupot sama do siebie. Chcę, żeby powstała jakaś sensowna rozmowa, coś czym będę mogła się z Wami podzielić lub Wam opowiedzieć. Dlatego też zostawiam Was z tym postem i do soboty macie czas na wymyślenie ciekawych pytań. :) Linka do live podam o 19:45 tutaj na blogu w aktualizacji posta :) Autor najciekawszego pytania może dostanie autograf? Co Wy na to? :)LINK:


Przy okazji mam do Was małą prośbę :) W poprzedniej notce pisałam o sklepie internetowym Sheinside. Tak się stało, że dostałam od nich wiadomość z informacją, że jeżeli w ciągu 10-ciu dni zauważą, że przynajmniej 100 osób przeszło z mojego bloga do ich strony, oni w zamian podejmą ze mną współpracę. :)) Dlatego jeżeli podobają Ci się ich ubrania lub chcesz poznać zalety tego sklepu zapraszam na stronę:

Pozdrawiam, Shars :*
You Might Also Like

2 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *