Koncert Walentynkowy

20:41

Witajcie kochani! Jak spędziliście walentynki? Mam nadzieję, że miło. :) Jeżeli chodzi o mnie, to mam to szczęście posiadać osobę z którą mogłam spędzić ten wyjątkowy dzień. Niby takie "zwykłe" święto, ale według mnie pomaga się zbliżyć do siebie. Jest ono nie tylko dla nastolatków, które przeżywają wielkie miłości, ale także dla osób już dorosłych, które nie zawsze mają czas aby pokazać sobie że są dla siebie ważni i że wciąż się kochają. To wszystko jest takie słodkie <3 Miałam wczoraj zaszczyt wystąpić pierwszy raz w życiu na scenie w Ośrodku Kultury w Zawidowie. :) Strasznie stresowałam się przed występem, czułam się nieprzygotowana, a słysząc głosy moich koleżanek na próbie, chciałam z tamtąd wyjść i nie występować, co by sobie wstydu nie narobić. :D Ale Kinga i Kuba bardzo mocno mnie wspierali za co im bardzo dziękuję. Dzięki temu jakimś cudem weszłam na tą scenę i zaśpiewałam. Były małe pomyłki, troszkę małych potknięć, ale pomimo tego bawiłam się świetnie! Piosenki, które śpiewałam miały dla mnie po części jakieś znaczenie. A tymi utworami były:

  • P!nk - True Love
  • Monika Brodka - Znam Cię na pamięć
  • Bruno Mars - Grenade
  • Ewa Farna - Ulubiona rzecz
  • Roxette - Listen to your heart
  • Olly Murs - Dear Darlin'

Ogólnie występ zaliczam do udanych. :) Mam nadzieję, że jeszcze nie raz wystąpie na tej scenie, w równie miłej atmosferze. Nagrania muszę jeszcze obejrzeć i ocenić czy nadają się do opublikowania. :) (na niektórych nie widać nic innego oprócz koloru czerwonego, który zdecydowanie dominował) Dziękuję jeszcze raz Kindzie, że miała chęć przyjść na mój występ i Kubie za ten wspaniały wieczór. (fot. Tomasz Kozłowski)

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *