Będzie, będzie zabawa!

10:21

Cześć Wam! Ostatnio coś słabo u mnie z pomysłami na notkę dla Was, dlatego też postanowiłam napisać Wam nieco o tym co się dzieje w życiu prywatnym. Tak jak wskazuje tytuł posta "BĘDZIE, BĘDZIE ZABAWA!" no... mam tutaj na myśli nasz klasowy półmetek :)) Razem z Kajką i Olą (koleżanki z klasy) wzięłyśmy się za organizacje tej imprezy. Szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie trudniej jeżeli chodzi o zaplanowanie tego całego wydarzenia. Ale wolę na razie nie gadać, bo to dopiero początek, zapewne jak na złość schody dopiero się zaczną :// Musiałyśmy z dziewczynami załatwić salę na imprezę, więc umówiłyśmy się w Domu Weselnym Czarnecki w Zgorzelcu, żeby ogarnąć koszty które trzeba będzie ponieść itd. Mnie osobiście bardzo podoba się pomysł na wynajęcie akurat tej sali i mam nadzieję, że nie będziemy mięli problemów związanych z jej wynajmem. :P Udając się na miejsce spotkania, miałyśmy z Kajką ciekawą podróż. Od pierwszej podróży miejskim autobusem na koniec świata po powrót z końca świata do cywilizacji po ciemku z buta. :D Emocji nam nie brakowało, tym bardziej że padał deszcz. :/ Niech ktoś tylko zrezygnuje z tego półmetka, to zabije, bo nie po to szłam w takich warunkach to załatwiać, żebym się później sama z Kajką i Olką na tej sali bawiła.. oooo nie, nie, nie. :D

Mam już pewien pomysł na sukienkę, którą założę na półmetek. Mam nadzieję, że będę ją miała. Jest ona długą sunkienką, bo aż do ziemi, czarna i mega kochana <3 Panie i partnerki, które mają zamiar być na półmetku proszę nie kupować sobie takiej sunkienki, bo ja chcę ją mieć :D Nie potrafię jej opisać, po prostu zobaczcie zdjęcie :)


Nie jest to zesaw, który mam na sobie, jest to sukienka, którą ma na sobie Patrycja <3 Uwielbiam ją i mam nadzieję, że zdobędę ją do półmetka :)

Odchodząc od tematu półmetka powiem Wam, że troszeczkę ścięłam włosy. Niektórzy z Was twierdzą, że moje "loczki" są kochane, tak więc spokojnie... one nadal są - tylko w krótszej postaci :) Musiałam je troszkę podciąć, bo były w mega opłakanym stanie, a że koleżanka przyszłą do mnie, żebym podcięła jej końcówki, to zrobiłam pożądek również z moimi :))
You Might Also Like

2 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *