Wesołych Świąt!

09:10Cześć :) Dzisiaj notka niestety na szybko, bo szaleństwo przygotowań nadal ma swoją passę, ale w tym wirze pragę abyście odnaleźli prawdziwego ducha Świąt Bożego Narodzenia. Wiem, że jest ciężko. Bo teraz się liczy, żeby choinka była ładna, żeby światełka przed domem świeciły, żeby było dużo jedzenia i prezentów! No ale jakby nie było nie to się liczy. Mamy się cieszyć z tego, że Chrystus Zbawiciel przyszedł na świat. A tak na prawdę w pośpiechu i dążeniu do wyimaginowanej perfekcji zapominamy o tym. 
Dlatego w te święta chcę Wam życzyć aby Pan przyszedł do Waszych serc i umocnił Was swym pokojem, aby czas spędzony z rodziną był wyjątkowym wspomnieniem i miłym czasem, a nie wyłącznie świąteczną formalnością. Żeby życzenia składane przy łamaniu opłatkiem były szczere i prosto z serca. No i oczywiście dużo szczęcia i młości! Spełnienia marzeń i wytrwałości w drode przez życie, które nie zawsze jest łatwe. Chcę jeszcze nam wszystkim życzyć, abyśmy w przyszłości nie zapominali o świątecznej tradycji i o prawdziwej istocie Świąt Bożego Narodzenia, bo w przyszłości to własnie nasze pokolenie będzie odpowiadało za ciąg tradycji. A kim będziemy sokoro ona pójdzie w zapomnienie? :)

Wesołych Świąt! :*

You Might Also Like

1 komentarzy

 1. Lawiny radości,
  potopu miłości,
  lampek migania,
  kolęd śpiewania.
  Prezentów bez liku,
  wiele kolędników
  oraz Sylwester do rana
  z lampką szampana!
  Wesołych Świąt

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *