Alleluja (cover)

21:51Cześć Wam! :) Dzisiaj przedstawiam Wam cover piosenki "Alleluja". Jest po polska wersja bardzo znanej piosenki Alexsandry Bruke pt. "Halleluja". Tytuł praktycznie taki sam, ale to jest mało ważne. Wolałam wyjaśnić. :P Na asku parę osób się mnie pytało co śpiewałam na castingu w X-Factorze i jak mi poszło. Myślę, że tym coverem przybliżyłam Wam mniej więcej mój występ przed jury z X-Factora. :) Nie nagrywałam tego coveru długo, bo za pierwszym razem zdecydowałam się na zapisanie. Tym razem nie postawiłam na jak najlepsze dopracowanie coveru, raczej myślałam o tym, żeby pokazać Wam jak mniej więcej brzmiał mój głos w sali przesłuchań. :D Nagranie nie jest w żaden sposób przerobione. Tak więc, macie przejrzysty dźwięk tego jak słyszalny jest mój głos na żywo :)
Cover został nagrany nie tylko dlatego, że o to prosiliście. Będąc sama w sobotę, we Wrocławiu dużo sobie rozmyślałam, wspominałam pewne rzeczy. Wśród tych wszystkich obrazów, natrafiłam na wakacje <3 Miałam przed oczami masę wspomnień od obozu we Włoszech, aż po koniec wakacji, czyli w moim przypadku Spotkanie Młodych w Legnickim Polu. Wspominałam co robiłam w wolnym czasie, kogo poznałam, jak poznane osoby wpłynęły na moje teraźniejsze życie. "Alleluja" kojarzy mi się z czasem pielgrzymki, SM, czy też wieczernikiem w Bolesławcu. Tamte chwile wspominam bardzo miło, tak samo jak i tą piosenkę. Dlatego też postanowiłam nagrać ten cover, abym mogła powspominać cudne wakacje, oglądając zgromadzone w tym czasie zdjęcia i rozpamiętując ten wspaniały czas.

Będąc przy temacie mojego kanału na YouTube, bardzo dziękuję Wam za 500 subskrybentów! Jestem z Was dumna! :* DZIĘKUJĘ!

You Might Also Like

2 komentarzy

  1. pięknie.
    mogłabym jutro przeprowadzić z tobą wywiad <3
    masz najpiekniejsy glos na swiecie plissska♥

    OdpowiedzUsuń
  2. O ,tego jeszcze nie słyszałam ! :) Naprawdę fajne wykonanie ! :)

    OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *