Wroclove & praktyki :))

17:47

Proszę nie bij! Proszę nie bij! :)) Wieeem, znów długo nie pisałam - zasrany brak internetu. Przez 4 dni musiałam się męczyć z daleka od świata wirtualnego, nie mogłam się z nikim kontaktować, moje dogadywanie ze znajomymi kończyło się na kilku sms, gdyż przeszłam do playa a wszyscy moi dotychczasowi znajomi mają z plusa. ;/ Jakby tego było mało moja mama była wczoraj na zebraniu w szkole. Wiecie, wszystko było dobrze. :) Mama przyszła i mówi "Noo te oceny mogłyby być lepsze, ale też nie są takie najgorsze" no i wtedy przyszła ciotka i wszystko zepsuła. Zaczęła mówić, ze te oceny są okropne i że gdybym była jej córką, to ona nigdy nie pozwoliłaby, żebym miała taka oceny -_- Na co moja mama w później rozmowie o wyjeździe na wakacje wyleciała mi z tekstem "Zobaczymy jak będzie wyglądała tamta kartka" (pokazuje wzrokiem na kartkę ocen). No po prostu masakraaa! Ostatnie dni w sumie cały tydzień, były dla mnie okropne. Szkoła, brak internetu, wywiadówka = porażka.
Jedyne co mnie pociesza to praktyki. Oooo tak - praktyki <3 Już za 10 dni pojawię się w malowniczym Wrocławiu, w którym to będę pracowała przez następne 2 tygodnie :)) Ta myśl mnie uskrzydla. :D Większe miasto, mieszkanie w hostelu no i praca w Studiu Graficznym, no po prostu magia. Ciągle siedzimy z Kingą i rozmyślamy jak to wszystko będzie wyglądało. Jak na razie jaramy się naszym hostelem. Jest super! Będziemy mieszkali w hostelu o nazwie Absynt Hostel. Tam wszystko wygląda tak... tak kolorowo i radośnie. Założę się, że nikt nie przeżył tam ani jednego ponurego dnia. Wszystko jest takie pełne optymizmu :)) Sami zobaczcie :D


Zdjęcia pożyczyłam ze strony: http://www.absynthostel.pl/

Co się u mnie szykuje oprócz dwutygodniowych praktyk?
A więc :) Rozmawiałam ostatnio z moją koleżanką, a jednocześnie organizatorką internetowego konkursu "Talent Factory" - Paulliens. Zgadałyśmy się na temat nagrody, której w zasadzie jeszcze nie dostałam. :) Omówiłyśmy parę spraw, dogadałyśmy się w sprawie pewnych rzeczy i mam nadzieję, że niedługo ruszymy z realizowaniem naszych planów. :) Jak tylko nasze postanowienia się ziszczą, albo zaczniemy cokolwiek z nimi działać, to dam Wam znać - będziecie pierwsi o tym wiedzieli. Na razie nie chcę nic mówić, bo nie wiadomo czy to wypali i nie chcę siać przy tym paniki. W obecnej chwili mogę Was tylko prosić o to abyście trzymali kciuki za nasze plany. :))

Mam plan aby 07.12 tego roku iść na kolejny casting, tym razem do x-factora :) Już od dawna ćwiczę piosenkę, ale nadal się zastanawiam czy jej nie zmienić. Co myślicie? Czy "Grenade" to dobry wybór? Proszę doradźcie mi :) Jest jeszcze taka sprawa, że trzeba przygotować jeden utwór w języku obcym, a drugi w naszym. No i mam problem z wyborem piosenki w naszym języku. Może macie dla mnie jakieś propozycje? Myślałam nad piosenką Ewy Farnej "Znak", ale jak pomyślę o refrenie tej piosenki, to mnie szlag jasny trafia, ze nie wyciągnę tego "MAJAAAACZEEEEE!" :D hahahahahaha No cóż, nie każdy ma takie zdolności jak Ewa. :D Dlatego proszę Was - pomóżcie mi z wyborem piosenki, chociaż napiszcie jakieś propozycje w komentarzu :)

+ łapcie parę zdjęć których być może jeszcze nie widzieliście :)) :*


Bye! :*

You Might Also Like

8 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *