Chwile załamania.

12:00

Cześć :) 
Zapewne zauważyliście, że ostatnimi czasy mało piszę, moje posty nie są zbytnio ciekawe i ogólnie jest tutaj NUDNO! Czyż nie ? Też tak sądzę. Zastanawiałam się nad tym czy nie zamknąć bloga i skończyć z tym wszystkim. Usunąć youtube, twittera, fan pagea i te wszystkie pośrednie stronki. Zostawić sobie tylko prywatnego facebooka i maila. No bo w sumie po co mi to ? Nic się nie ruszam, cały czas stoję w miejscu, nic a nic się nie rozwijam. Boli mnie to szczerze powiedziawszy. ;/ Przeglądam blogi moich znajomych, patrzę jak oni się rozwijają, jak zdobywają kolejne cele i są ciągle dalej i dalej. Ja niestety nie mam tego poczucia. Mam wrażenie jakbym pisała bez sensu, jakbym śpiewała bez sensu, jakby to co robię nie podobało się światu i nie było moim przeznaczeniem. Tak ostatnimi czasy siedzę i bardzo dużo myślę o tym. Niektórzy bardzo by się cieszyli gdybym zamknęła bloga i skończyła z tym wszystkim, co nie ?

A figę z makiem dostaniecie ! Sobie jeszcze poczekacie na zamknięcie tego bloga. :D Wiecie, czasem potrzebuję takiej chwili załamania. Czasu na przemyślenie wszystkiego. Wtedy się regeneruję i wzmacniam. :)) Przypominam sobie wszystko co jest związane z moim śpiewaniem. Kiedy już mam dosyć wszystkiego przypominam sobie mój osobisty zapał i to jak kiedyś robiłam wszystko aby dojść do wybranego celu. Może i czasem robiłam to po trupach, może niektóre osoby przez to zaniedbałam, ale te osoby, które powinny zostać w moim życiu nadal ze mną są i to jest najważniejsze. :) Kiedyś wszystko wydawało się takie łatwe. Miałam w końcu 13 lat co nie ? Był tylko ten pomysł "założę bloga, będę sławna!". Taaaa, ktoś coś tu mówił o sławie ? Hahaha :D Wtedy zapomniałam przemyśleć jeszcze kwestię talentu i ciężkiej pracy. :) Wiecie dlaczego jeszcze nie osiągnęłam celu ? Może nie dlatego, że nieodpowiednio dobrałam sobie ścieżkę, to tylko dlatego, że jestem mega leniwa. Gdyby nie to, już dawno byłabym o wiele dalej na mojej ścieżce. Teraz postaram się to zmienić. Postaram się pracować ciężej i bardziej zaangażować się w prowadzenie tego bloga. Mam nadzieję, że tym razem pokonam moje lenistwo, a Wy będziecie moją inspiracją i to dzięki Wam będę miała chęć prowadzenia bloga i śpiewania! Mam parę pomysłów. Jednym z nich jest pójście do kogoś na zdjęcia, których użyję do nowego wyglądu bloga. Na razie tylko tyle Wam powiem, nie chcę przedwcześnie wszystkiego wygadać. 

Dziękuję jeszcze raz za 50 tysięcy i mam nadzieję, że ta liczba będzie stale rosła i rosła ! :))


Buziaczki !! ;**

You Might Also Like

1 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *