Pożegnanie maturzystów.

21:09

Cześć. Przepraszam, że tak długo do Was nie pisałam, musiałam odpocząć. Odpocząć od tego wszystkiego co mnie otacza. Moja przerwa się jeszcze nie skończyła, ale stwierdziłam, że napiszę notkę zanim skończy się data ważności zdjęć, które dla Was mam. :)

Wczoraj występowałam na apelu końcowym dla maturzystów z naszej szkoły. Śpiewałyśmy z dziewczynami piosenkę o tym co trzeba zabrać ze sobą w podróż w dorosłe życie i takie tam. :) Wychodząc na scenę, zmieniłyśmy trochę taktykę, ale chyba nikt się nie połapał, ważne że się udało i fajnie to wyglądało :) Powiem Wam, że pożegnanie było cudowne, aczkolwiek będę tęskniła za nimi ! Bardzo zżyłam się z niektórymi ludźmi. Pomimo tego, że znam ich tylko rok, to bardzo ich polubiłam i byłam skłonna płakać za nimi zarówno na jak i po apelu. Zapewne nie tylko ja uroniłam łzę, nie chcę wiedzieć jak się czuli sami absolwenci Niektórzy na prawdę zrobili to subtelnie, a niektórym aż za bardzo puszczały emocje i ich makijaż (jeżeli chodzi o dziewczyny) zostawał na wszystkim innym, tylko nie na twarzy :D Wszyscy śmiali się ze mnie i Patrycji, że 3 lata jeszcze będziemy w tej szkole, ale dla nas i tak to było trudno pożegnanie. Za moją kochaną Erą będę tęskniła najbardziej <3 Zrobiłam sobie z nią parę zdjęć, tak na pamiątkę :)


Moooja kochana, będę miała na pamiątkę <3 Zapraszam na jej bloga, tak przy okazji :P 

A tutaj jeszcze parę innych zdjęć. Mam nadzieję, że osoby obecne na zdjęciach mnie nie zabiją :P
Hahahah, to tyle z pożegnania maturzystów. Będę tęskniła <3

You Might Also Like

2 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *