Przydałoby się coś napisać nie ?

17:24

Czeeeść !
Czuję potrzebę napisania czegoś, ale nie mam w głowie żadnego konkretnego tematu ani pomysłu :) 
Może zaczniemy od tego, że byłam dzisiaj hardkorem i w środku tygodnia spalam u Kingi :D Siedziałyśmy do godziny pierwsze, śmialiśmy się  i wgl. Masakra jakaś ! Jestem niewyspana, nieogarnięta i ogółem.. Śmiem twierdzić iż wiecie jakie są objawy niewyspania. :D

Ogółem to weźcie ogarnijcie, ze niedługo są ferie ! W niektórych województwach rozpoczynają się lada chwila, nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę ! :P Moje są dopiero od 26 stycznia. Z drugiej strony to dobrze, mam czas, żeby oceny poogarniać i w ogóle żeby się w szkole podciągnąć. :) 

Jakie macie plany na ferie ? Moim planem jest ćwiczyć, nagrywać, usuwać bo bd brzydko i znowu ćwiczyć i nagrywać... i tak w kółko Macieja. :D Jadę nagrać parę kawałków do Pawła, później do Emila i tak jakoś to zleci :) Miałam jechać z mamą do Dani, ale nie chciałam. Nuda tam, że wow. Nie ma co robić, gdybym znała duński to może poszłoby się jeszcze na miasto czy coś, no ale niestety :P Niby mówią tak po angielsku, ale są to jednak wyjątkowe przypadki :)

I kolejna informacja. :) W NIEDZIELĘ ŚPIEWAM Z PAWŁEM NA WOŚPie :) To będzie mega występ. Występujemy w MDKu w Zawidowie. Kto chętny to zapraszam. Zaśpiewamy "Słowa" i mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Ogółem to Paweł będzie jeszcze śpiewał swoje kawałki, nie wiem nawet jakie, ale wiem że będzie śpiewał. :)


A teraz zabieram się za robienie nagłówka. :D Ściągnęłam CORELa i biorę się do roboty :P <3
Paaaa ;*


You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *