Nie ogarniam ludzi serio...

21:18

Nie no, to jest po prostu straszne... Nie ogarniam tego, w ogóle nie mam pojęcia co się dzieje ostatnimi czasy z ludźmi. 

Oglądam sobie różne filmiki o Honey, na YouTube, czytam sobie komentarze i co widzę ? Pełno wyzwisk, oszczerstw, oskarżeń, obelg itd... To jest na prawdę straszne, czytam i widzę coś takiego:

"gwiazda za dyche, artystka za grosz... i jeszcze pokazuje te swoje parówy"

"Rozpieszczona gówniara...Taka z niej gwiazdeczka że śpiewa z playbacku.. Żal !"

"skandal... to gwiazda? ciekawe z której strony... chyba tylko na zdjęciach... do domu mendo!!! huj ci w dupe HONEY!!!! Lubiłem cie słuchać dopóki tego nie zobaczyłem..."

"jeżeli to jest 'przyszłość muzyki polskiej' to już dziś możemy zacząć płakać..."

"Dokładnie widziałem ją ostatnio na zywo - jest spasiona ma grube uda i łydki zero piersi i talii - twarz okrągłą i grubą :/ Zero podobieństwa do dziewczyny ze zdjęć... Paskudna dziewczyna" 
Nie będę przytaczać większej ilości przykładów, bo bym musiała większość internetu Wam pokazać, ale to co się tu dzieje, to jest na prawdę przesada. Jak można tak obrażać ludzi i po nich bezczelnie jeździć ? Ja tego nie rozumiem. Obrażają Honoratę, nie znając jej. Mówią, że nie ma talentu, że jak ktoś jej słucha, to nie ma gustu muzycznego, że to co ona śpiewa nie jest muzyką i wgl. To ja się pytam... Co w takim razie jest muzyką ?! Myślałam, że każdy ma prawdo do pokazania swoich uczuć i przeżyć poprzez muzykę... A skoro to kocha, to nic hejterom do tego ! Ma ludzi, którzy to lubią, to dobrze. Niech ją wspierają i podnoszą na duchu kiedy trzeba a hejterom nic do tego. Prowadzę bloga prawie 2 lata, spotkałam się już z paroma takimi co czepiają się byle czego, ale przez te 2 lata, nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego takie osoby jak Honey, które NIC a nic im nie zrobiły, są dla nich wrogiem, kimś po kim można jeździć i bezpodstawnie przytaczać im historie / sytuacje, które w ogólne nie miały miejsca ? To jest chore... Pytam się, czy ludzie nie mają własnego życia ? Czy nie mogą trzymać się tego co oni słuchają, tego co wpada im w ucho i nie czepiać się kogoś kto kocha to co robi i jest za to mieszany z błotem i kompletnie niszczony ?! No widocznie nie mogą. Czy oni im zazdroszczą ? Powiedzcie mi, bo ja tego na prawdę nie kminię. Zazdrość ? Pycha ? Poczucie, że jak napiszę coś złego na kogoś, to sam siebie dowartościuję ? Nie wiem tego... Może kiedyś zrozumiem to, ale jeszcze dzisiaj pozostanę w utwierdzeniu, iż Polski naród nie ma w sobie za grosz zrozumienia i tolerancji wobec innych, wobec tych, którzy nie chcą być przeciętni, którzy chcą wyjść poza schemat, chcą po prostu być kimś spełniając swoje marzenia. 

To koniec mojego natchnienia, pewnie będe to przeżywać jeszcze przez jakieś 2 dni, zanim dojdę do siebie i w końcu ogarnę to, że ludzi nie da się zrozumieć. :D 

Powiem Wam, że zmęczyłam się tym wszystkim, idę spać, bo zaraz nie wyrobię psychicznie... Najzwyczajniej w świecie żal mi niektórych ludzi, na prawdę, no ale... Tyle ludzi już próbowało zmienić świat. Moje słowa to kolejna przemowa rzucona na wiatr. :)

Dobranoc ;* ♥


You Might Also Like

1 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *