Zepsuta niespodzianka.

21:25

Cześć wszystkim ! :)
Jak wiecie napisałam piosenkę, wszystko spoko i ogólnie. Miałam dla Was niespodziankę pod postacią nagrania tej piosenki w studiu, ale niestety nie poszło wszystko tak gładko jak myślałam i musieliśmy z tego zrezygnować. : / Z racji tego, że ogólnie jestem wielką optymistką fajnie sobie to wszystko w główce wymyśliłam, te nagrania i w ogóle, no i się troszkę zawiodłam, no ale nic. Na pewno nie zostawię tak tego i jeszcze kiedyś zawitam w studiu. :) A tym razem będziemy musieli cieszyć się z nagrania tej piosenki w domowych warunkach. Jest też taka sprawa, że nadal potrzebuję osoby, która zagrałaby mi do tej piosenki - zrobiła tzw. podkład. Sama niestety nie umiem, próbowałam uczyć się grać na gitarze, ale to stare czasy, na razie stoimy na tym, że samodzielnie nie potrafię i potrzebny mi ktoś, kto będzie tak miły i mi pomoże. :)

Zapomniałam Wam powiedzieć najważniejszego ! Niestety stało się tak, że miałam źle przetłumaczoną piosenkę i musiałam na nowo ją tłumaczyć, ale... Po przetłumaczeniu jej wyszło tak, że stara melodia nie zgrywała się z nowym tekstem, także musiałam wymyślić też nową melodię do niej :) Osobiście myślę, że ta jest lepsza od starej, no ale.. To kwestia gustu :)


W poprzedniej notce spotkałam się z komentarzem, który miał na celu ukazanie mi, że moja piosenka w cale nie ma sensu. Powiem Wam, że nawet jakbyście mówili, że ona jest bezsensowna, to ja będę się spierała, bo jest ona napisana specjalnie dla mojego taty. Wszystkie uczucia, które do niego żywię, są tutaj przelane. Wsłuchajcie się w tekst, przeanalizujcie go, a może będziecie w stanie choć trochę poczuć się jak ja. 

Już niedługo mam zamiar iść na kolejną sesję, tym razem z Pauliną :) Jest ona autorką większości, żeby nie rzec prawie wszystkich moich sesji. Bardzo dobrze mi się z nią pracuje i mam nadzieję, że wymyślimy coś fajnego na następną sesję :) Jakieś pomysły ? Sugestie ? Piszcie śmiało. :)

Na dzisiaj to wszystko, na razie kochani ! ;*

You Might Also Like

5 komentarzy

 1. Wiesz ,że jak nie wyjdzie z tą gitarą to możesz do mnie napisac to dam ci kontakt do tej ziomki XD

  OdpowiedzUsuń
 2. dużo lepsze od poprzedniej wersji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie drzyj się tak a będzie lepiej. póki co to bierz się za covery

  OdpowiedzUsuń
 4. super piosenka, ma dusze ;D

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *