Powrót.

15:30

Witam Was wszystkich :)
Na początku chcę przeprosić, że długo nie pisałam. Przyczyną była jak zapewne wiecie pielgrzymka, ale również i lenistwo połączone z brakiem weny na następną notkę. Tak więc bardzo Was przepraszam i mam nadzieję, że to już więcej się nie powtórzy. :) 

Ogólnie to na pielgrzymce było bardzo ciekawie. Nie jest to stereotypowe ciągłe chodzenie i modlenie się, zero zabawy, zero uśmiechu, ciągła powaga itd. Nieeee, to głupie gadanie ludzi, którzy nigdy nie byli na tak owej wyprawie. Tam jest czas na głęboką modlitwę jak i na najlepszą zabawę, tak więc nie nudziłam się tam. :) Powiem Wam, że nawet popłakałam się przed obrazem. Wszystkie przeżycia skumulowały się we mnie i po prostu nie mogłam nie uronić łzy... Warto, na prawdę warto było tam pójść.

Jutro (w poniedziałek) ma się odbyć premiera mojej pierwszej piosenki zatytułowanej "I don't know", ale nie wiem jak to wyjdzie gdyż nie jest ona jeszcze skończona i nie wiem czy zdążymy ją dokończyć do jutra, tak że ... Wiedzcie, że piosenka jest, ale jej premiera może się przesunąć. Liczę, że będziecie wyrozumiali dla mnie, bo to jest pierwsza piosenka i może ona nie być idealna. :)

Jak na dzisiaj to wszystko. Na razie ;*


Hahaha, taka tam głupawka jeszcze w Barcelonie. :*


You Might Also Like

1 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *