Co u mnie ?

23:25

Cześć wszystkim :)
Tak więc... Dawno się nie odzywałam. Prace remontowe (a może raczej, rozpaczliwe szukanie kogoś kto pomoże mi dokończyć piosenkę) nadal trwają, tak więc to jest powód dla którego nic Wam nie pisze. Jak na razie u mnie nic specjalnego się nie dzieje, nuda jak zwykle. Jeżdżę czasami na Berzdorf, czasem się powłóczę trochę ze znajomymi bez celu po wsi, a tak po za tym to siedzę w domu i spoglądam w monitor komputera. Tak więc, żadna nowość. :) 

Wczoraj albo może dzisiaj, nigdy nie wiem jak to określić. Więc powiem tak: dzisiejszej nocy z czwartku na piątek (dzisiaj jest piątek co nie? :D) wyszło sobie na światło dzienne zdjęcie, które będzie "znakiem rozpoznawczym" mojej oryginalnej piosenki (której chyba nigdy nie skończę. Hahahaha.). W świecie show-biznesu jest to nazywane okładką singla, ale ja tego tak nie nazwę. Jest to po prostu znak rozpoznawczy. :)


Mnie się podoba to zdjęcie... Miałam chęć wybrać inne, ale na wszystkich byłam uśmiechnięta, co w cale nie pasowało mi do nastroju piosenki, więc znak rozpoznawczy mojej piosenki własnie tak wygląda. Jak zobaczycie ją gdzieś, to wiedzcie, że moja piosenka tam była. :)

A to moja piosenka na dzisiaj. ♥

 
I na koniec tak nadmienię, że założyłam sobie coś zwanego "askiem" :D Tak więc, jeżeli chcecie, to pytajcie tam o wszystko. :)

ZAPYTAJ

You Might Also Like

2 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *