Welcome Paris & Lloret de Mar ♥

15:24

Cześć :)
Jak tam u Was ? Coś dzieje się w te wakacje ? Bo na bestach marudzą, że tegoroczne wakacje są nudne. :D Według mnie nie są aż tak nudne, no ale zależy czy ktoś wgl chce je jakoś charakterystycznie zapamiętać.  Dziś wieczorem jadę na kolonię. Najpierw jadę na 3 dni do Paryża, a następnie spędzę resztę mojego urlopu w Lloret de Mar. Zapowiada się fajna zabawa. Dużo słońca, wody... Może się w końcu opalę, kto wie ? :)

Mam dla Was parę zdjęć, głównie chodzi o rzeczy jakie biorę na wakacje i o mój dzisiejszy wyjazdowy outfit. Samo zobaczcie :)

Bokserka - H&M
Spodnie - Vero Moda
Torba - Chińskie Centrum ( hoho zaszalałam :D )


Pakowanie. Zajęło mi trochę więcej czasu niż myślałam i do tego spakowałam się w mniejszą walizkę niż podejrzewałam. :D Ona się ledwo dopina, więc jak ktoś zobaczy dziewczynę podobnie ubraną z rozwaloną walizką na środku drogi... Spokojnie, spokojnie, to będę tylko ja. :)Więc do zobaczenia 23-ego lipca. Mam nadzieję, że przywiozę dużo zdjęć, którymi będę mogła się z Wami podzielić :) 

Trzymajcie się ciepło ! Na razie ;*

You Might Also Like

7 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *