Mała / duża zmiana :D

23:10

Hey, postanowiłam, że coś zmienię na tym blogu. :D Wiem, nie mogę się zdecydować na jeden szablon i zostawić go w świętym spokoju... No niestety nie mogę. :D Ale tym razem chodzi ogólnie o bloga i moją osobę. :)

1. Od dzisiaj nie jestem "Ola Iwanek" tylko "aleksandra" po prostu :D tzn. Ola Iwanek też mogę być, ale jako bloggerka i dziewczyna nagrywająca covery jestem aleksandra :) Hahaha i nie wiem jak długo ten system wytrzyma, pożyjemy zobaczymy. :D Ogólnie to dziwnie trochę to wszystko będzie wyglądało, ale chcę to wy testować, najwyżej wrócimy do starego stylu :)

2. Pod każdą notką będę podpisywała się moim własnoręcznym "autografem" :


Kij, że jest napisany krzywo, ale jak na moje pismo to i tak to jest piękne. :D Klaudia może potwierdzić, przy niej to wszystko wymyślałam :D

Coś jeszcze ? Chyba nie, na razie nic mi do głowy nie przychodzi. :D Jak coś jeszcze będzie to edytuję tą notkę :)

A tutaj takie stare zdjęcie z Klaudziusią ;*



P.S. Nie nagrałam tego coveru... ;( Tzn. nagrałam, ale strasznie słabo mi poszło pomimo prób. (Andzia coś o tym wie). Wgl nie mogłam się skupić, chyba gorszy dzień.. ; / Będę próbowała go nagrać do upadłego ! :D Nagram go w końcu, po prostu muszę ! ;)



You Might Also Like

2 komentarzy

  1. Ładny podpis :))

    zapraszam na bloga o 1D: http://www.marylostherlove.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *