Warsztaty muzyczne :)

21:12

Cześć wszystkim. :D 
Wczoraj mi trochę odbiło. :D Hahahah To przez ten sen Veronici ! ♥♥♥ Dalej mam nadzieję, ze się spełni :D No, ale mniejsza o to. :D Wczoraj również byłam jedną z wielu uczestniczek warsztatów. Były 4 takie jakby kategorie na które można było uczęszczać:

- Warsztaty plastyczne
- Warsztaty fotograficzne
- Warsztaty muzyczne
- Warsztaty logicznego myślenia.

Jak myślicie, na które się zapisałam ? :D Hahahaha trudne pytanie nie ma co. :D No więc wraz z moją przyjaciółką Nikolą zapisałyśmy się na te warsztaty muzyczne i miałyśmy tam różne zajęcia. Lecz zanim udaliśmy się na te zajęcia każdy z nas dostał taki segregator formatu A5 tzw. "Indeks", w którym przez cały czas trwania warsztatów tj. od 21 kwietnia do 19 maja (co sobotę, z przerwą 5 maja), mamy zapisywać nasze przemyślenia, nauki itd... :D A oto co ja napisałam:

21 kwietnia 2012 (sobota)
Wraz z trzema przyjaciółkami: Nikolą, Klaudią oraz Dorotą zaczynamy przygodę życia zwaną warsztatami. Każda z nas chce je zapamiętać jako jedną z ważniejszych lekcji oraz kolejny krok do spełnienia najskrytszych marzeń.
Ja i Nikola wybrałyśmy warsztaty muzyczne, a Klaudia z Dorotą fotograficzne. WCALE NIE ŻAŁUJĘ TEGO WYBORU. Muzyka od najmłodszych lat jest dla mnie najważniejsza. może i nie jestem w każdym rodzaju muzyki najlepsza, ale jestem tutaj po to aby być choć jeden mały krok bliżej, aby spełnić marzenia.
" Tell me I'm a screwed mess,
That I never listen, listen.
Tell me you don't want my kiss,
That you need your distance, distance.
Tell me anything but don't you say
he's what you're missing baby.
If is the reason that you leaving me tonight.
Spare me what you think and...
TELL ME A LIE. "
 ~ One Direction


Tak wygląda mój warsztatowy "pamiętnik" :D

+ (Przynajmniej dla mnie) Smutna wiadomość. Własnie dostałam od mamy karę na komputer.. ;( Powiedziała, że od jutra mam całkowity zakaz do odwołania. Ale co... To nie moja wina, ze jesteście tacy wspaniali, ze muszę cały czas patrzeć co się u was dzieję !!! ;(  I uwaga cytuje: 

" Bo Ty jak siądziesz przy tym komputerze, to nie wiesz kiedy skończyć". ~ Moja Mama. 

Więc nie wiem, kiedy następnym razem zagoszczę na blogu, na twitterze czy facebooku. Pewnie jak dopadnę komputer w szkole. :D hyhyhhyhy 

Papapapa. ;***
Kocham Was ♥♥♥

Tylko nie zapomnijcie o mnie jak mnie nie bd :D 
+ Przepraszam, za pousuwanie ze znajomych na facebooku, ale musiałam to zrobić. ; / Mam już tam mętlik, więc pousuwałam wszystkie osoby, których nie znam i z którymi nie mam kontaktu ;( PRZEPRASZAM ;(

;*** LOVE YOU !!! ♥♥♥


You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *