Każdy jest kimś ; )

17:28

Cześć,
Dziś niedziela - dobry dzień na swobodne rozmyślanie. Mimo że mam na jutro strasznie dużo zadane, to i ja znalazłam taki czas. : ) Stwierdziłam, że każdy jest kimś. Na serio, nie ma osób lepszych i gorszych. Ludzie tak myślą, bo oceniają ludzi po tym jak wyglądają, po tym jakie mają rzeczy w domu. Wszystko kręci się wokół kasy i wyglądu. A to nie tędy droga. Ludzie którzy tak myślą, są w błędzie. Bo każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Jeden jest wrażliwy, inny zaś charyzmatyczny, jeden przepięknie rysuje, inny doskonale jeździ na motorze. :D Podałam jakieś takie dzikie przykłady, ale one są prawdziwe, co z tego że ktoś nie jest wychudzoną i opaloną przez photoshopa topmodelką, albo jakimś greckim Bogiem z sześciopakiem na brzuchu ? Ta, lepiej być ładnym plastikiem albo pedałkiem, żeby mieć kim pomiatać i mieć się z kogo naśmiewać "bo ja jestem lepszy". No przestańcie, proszę was. Każdy dąży do doskonałości (w tym ja) , ale to nie jest ważne. Założę się, że jak się z kogoś naśmiewaliście to nigdy nie próbowaliście poczuć się tak jak ta własnie osoba. Jestem wręcz tego pewna, bo gdyby takie odczucia jakie ma poszkodowany przepływały przez was, to takie coś jak wyśmiewanie z byle jakiego powodu nie miałoby w ogóle miejsca.

Haha, może ja to mówię, bo nie jestem ani ładna, ani lubiana. :D Hahaha może. Lecz wydaję mi się, że mam rację, że to co mówię jest prawdziwe. Ale nie wiem jak wy myślicie, to są tylko moje przekonania.

A do napisania tego natchnęła mnie ta piosenka:You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *