Halloween :D

16:05

Cześć ! 

Dawno nie pisałam, to przez to że musiałam lekturę czytać na chama ! :D Miałam miesiąc, żeby ją przeczytać, ale nie chciało mi się i po groźbach pani od polskiego i pani dyrektor nagle mi się zachciało ! Hahahaha. Nie no już musiałam, sprawa była poważna. 

No ale mniejsza oto :P

800px-Halloween.jpg
Ważne, że dzisiejszej nocy jest Halloween ! Oh Yeah, czas na zbieranie słodyczy... W Polsce nie jest jeszcze to tak popularne jak w Ameryce, Iralndii czy Wielkiej Brytanii, ale już są w miastach pewne wzmianki, aby obchodzić to święto. Z tej okazji dla dorosłych organizowane są liczne imprezy kulturalne w nocnych klubach, występy teatralne oraz projekcje filmowe w kinach. Szkoły i przedszkola organizują z tej okazji dodatkowe atrakcje dla swoich wychowanków. W Halloween dzieci przychodzą do szkoły przebrane za straszne postacie filmowe. Chodzenie od domu do domu i zbieranie przez dzieci cukierków zdarza się sporadycznie, lecz coraz częściej.Bardzo lubię to święto. Lecz myślę, że ważniejsze jest wszystkich świętych, ponieważ wtedy oddajemy cześć zmarłym z naszych rodzin, jest to przeżycie duchowe, a Halloween to tylko zabawne przebieranie się za różne potworki i zbieranie cukierków. Ale ono też jest fajne  : )


You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *