Hey, Hey .. ; D

18:43

Witam, witam ; D

#1

22 maja miałam koncert charytatywny, było super. Dużo osób śpiewało oprócz mnie ; )

Na początku zaliczyłam małą wpadkę ( jako jedyna z pośród 20 osób ; D ) Pomyliłam się na początku pierwszej zwrotki i się zatrzymałam, przepraszając. ; ) Po chwili poprosiłam aby pan włączył podkład jeszcze i raz abym mogła zacząć od początku, a w tym momencie publiczność zgromadzona przede mną zaczęła bić barwo. Ja oczywiście się zdziwiłam, bo to tak dziwnie - ja mylę się w piosence a tu ludzie brawa biją. Mimo tego zdziwienia ucieszyło mnie to, że ludzie nie "wygwizdali mnie", bo to był mój taki pierwszy koncert i to wiadomo, że trema zawsze jest. Po usłyszeniu braw uśmiechnęłam się i zaczęłam śpiewać od początku. Za drugim razem na początku też coś mi nie szło, ale pozbierałam się - pomyślałam "muszę to zrobić" - i zrobiłam. Zaśpiewałam piosenkę do końca ; ) Od znajomych słyszałam, że mimo iż się pomyliłam to i tak później bardzo wczułam się w piosenkę i bardzo ładnie ją dokończyłam. : D Cieszy mnie taka opinia, już myślałam, ze ludzie będą mówili " Po co oni ją wypuszczają na scenę jak nie umie sobie poradzić" ale wszystko poszło ok i jest dobrze.

Mój występ został nagrany, ale jeszcze nie dostałam tego nagrania. ( Podobno nie wyszłam na żadnym ze zdjęć, a co dopiero na filmiku. Hahahahahah )

#2
Dzisiaj byłam na zdjęciach ze znajomymi i mam parę fajnych fotek (nie wszystkie mi się podobają, ale jest kilka takich co utkwiły w mojej głowie :P )

Jasne, ze moje koleżanki są ładniejsze i co najważniejsze CHUDSZE niż ja.. No ale, kto by na to patrzył?? ( Oprócz powierzchownych chłopców?? ; D ) Ja tam się ciesze, że mam takie koleżanki. ; D

#3

Miałam dodać te wcześniejsze zdjęcia, ale Paula powiedziała mi, że one nie wyszły, bo nie było już takiego ładnego światła jak miało być, no cóż.. Bywa. ; / Zostały tylko te zdjęcia, które dodałam wcześniej w notkach. ; )


Bye ; * ♥♥♥

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *