Wesołych Świąt!

11:54

Przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale nie miałam czasu, żeby pisać.. ( pożądki przedświątecznie, gotowanie, pieczenie i tak dalej.. ; D )

Dlategoteż, dopiero teraz z okazji już minionych świąt Wielkiejnocy, chcę Wam życzyć, Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i aby nic się nie posuło oraz żeby życie jak najlepiej dopisywało... ; )

________________________________________________________________

Przepraszam też, że nie dodajężadnych zdjęć, ale jeszcze ich nie dostałam.. ; / Ale już niedługo się postaram.. ; )


Jutro Pani, która organizuje koncert charytatywny przesłucha mnie po raz ostatni!! ; / Boję się, że może mnie nie wziąść... Lecz muszę być dobrej myśli. ; D

Juz niedługo odbędzie się konkurs piosenki angielskiej i razem z koleżankami mamy wielki problem, bo nie możemy sobie dobrać piosenki.. Każda z nas ma całkowicie inną barwę głosu... Dlatego chyba każda z nas będzie śpiewała osobno.. ; / Nie wiem też jaką piosenkę mam wybrać ( jeżeli już mamy osobno śpiewać ). Myślałam nad "Born to Be Somebody" albo "Grenade" , obie te piosenki bardzo mi się podobają. ; D Obok w sondzie możecie zagłosować, która piosenka lepsza. ; )


You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *