Mała zmiana

20:33

W związki z tym, że jak na razie nie robię nic w internecie co było by związane z muzyką (oprócz słuchania ). Dlatego pomyślałam sobie, że będę pisała tutaj również co się dzieje w moim życiu, bo jak będę pisała tylko o tych muzycznych zamiarach to notka będzie się pojawiała raz na jakieś 2 miesiące.

Więc.
Teraz ćwiczę na ten koncert charytatywny, pani od muzyki mówi mi że nie mam problemu z oddechem (jak wcześniej mówiła mi pani która przesłuchiwała mnie ) tylko mam mały problem z dykcją i wczuciem się w utwór.  Dlatego teraz muszę ćwiczyć, ćwiczyć i znowu ćwiczyć.

W szkole trochę się ostatnio działo. Było tak, że miałam odpowiedzi z matematyki za najbliższy test i nie podałam ich jednej z moich przyjaciółek a drugiej je dałam, ona dowiedziała się o tym dopiero na teście. Nie wiem nawet dlaczego, ona się na mnie obraziła. Nie wiem czy zrobiłam coś złego. Nie wiem, moze ona poczuła się odrzucona faktem iż jej nie dałam a Klaudii dałam. A może obraziła się tylko dlatego, że źle napisała ten test?? (nie wiem jak go napisała, bo pan jeszcze nie oddał prac, ale ja dobrze wiem, że ona ma małe problemy z matmą).

I taka mała wiadomość:
PRZEPRASZAM Cię jeżeli poczułaś się urażona albo pominięta wiedz, że Ci ufam i że jesteś moją przyjaciółką. Bez względu na oceny i na to jakie mamy zainteresowania. Nie chcę, żebyś była na mnie dalej zła. Proszę, skończmy już z tym. Ty i Klaudia jesteście moimi NAJLEPSZYMI  PRZYJACIÓŁKAMI. Może wtedy tego nie było widać, ale tak jest!!!


Pamiętasz??? Zawsze razem... <333

Tyle, jeżeli chodzi o to co czuję do nich ; )
Dobra nie mam już nic więcej do powiedzenia. Mam nadzieję, ze szybko wszystko wróci do normy.

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *