Taka mała sprawa.

16:53

Na YouTube dostałam komentarz: 
"Olu, masz głos i nawet ładnie śpiewasz (mnie się nie podoba ale o gustach się nie dyskutuje)... Przeszkadza mi to, że robisz z siebie taką wielką gwiazdę. Kanał na YT jest spoko, chcesz zdobyć sławę itd. rozumiem to, ale strona na Fb ? yhh... ". 


Oczywiście, że chcę zrobić karierę, ale nie po to śpiewam. Śpiewam, bo lubię (tak na prawdę kocham, ale brzmi to trochę jak pospolite wciskanie kitu a tak nie jest).  Prowadzę tego bloga bo chcę. A stronę na Facebooku'u założyłam z czystej ciekawości jak to jest :D Tak się składa, że mam już 11 osób które "Lubią to". Może to nie jest dużo, ale ja się cieszę, że w ogóle znalazł się taki ktoś komu się to podoba :) Teraz aktualnie nic prawię nie robię, bo nic nie nagrywam a nie nagrywam, bo nie mam dobrego sprzętu. Chcę mieć lepszy sprzęt, dlatego próbuję coś zbierać albo ewentualnie błagać rodziców (coś ciężko mi to idzie, ale mam nadzieję, że w końcu się uda). Wiem, że nie robię nic a robię sobie za duża "reklamę", dlatego już z tym trochę przystopowałam. Jak zacznę coś nagrywać to wtedy będę to rozgłaszała, bo chcę się dowiedzieć czy w ogóle mam się pchać do show biznesu. No bo jaki by był sens pchania się tam skoro to może się nie podobać ludziom?? No właśnie to by było trochę bez sensu. Dlatego ja teraz na razie nie "promuję" siebie samej i zbieram na ten sprzęt. Jak już uzbieram to nagram nowe covery. 


Ale się rozpisałam, ale chciałam wytłumaczyć to, żeby ludzie nie mieli do mnie pretensji, bo na prawdę nie oto chodzi. 

You Might Also Like

0 komentarzy

Co sądzisz o moim blogu? Mam nadzieję, że Ci się podoba. :)
Dziękuję bardzo za komentarz ;*

Polecany post

Następcy 2 | Sharon & Evex - Space between po polsku!

Jakiś czas teamu wspominałam Wam o niespodziance związaną z premierą filmu "Następcy 2" w Disney Channel, prawda? Jak łatwo mo...

Popular Posts

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *